Кернел формує аграрну еліту нового покоління. Ми розкриваємо потенціал молодих фахівців, забезпечуємо перспективи професійного зростання і сприятливі умови для роботи і життя в сільській місцевості.

 

З 2011 року запущений унікальний освітній проект для студентів та випускників аграрних вишів «Університет міжнародних програм». Спільно з експертами провідних навчальних закладів країни та світу ми розробили академічні програми, які відповідають потребам сучасного високотехнологічного агробізнесу. Студенти «Університету міжнародних програм» проходять лекційні курси від аграріїв-практиків та іноземних фахівців, отримують перший професійний досвід на виробничій базі Кернел і міжнародну експертизу в агровиробництві під час стажувань за кордоном. Ми щорічно інвестуємо в розвиток навчальної інфраструктури університетів-партнерів в Україні.

В РАМКАХ ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ МОЛОДІ МИ:
  • вдосконалюємо навчальні програми у відповідності із новітніми практиками та інноваціями
  • ділимося із викладачами українських вишів своїми знаннями, експертизою та ідеями
  • залучаємо до викладання професорів кращих університетів Європи та США
  • надаємо студентам можливість працювати з провідними світовими технологіями в агровиробництві
  • розвиваємо в учасників програми інноваційне мислення, глибоке розуміння реальних бізнес-процесів та основ менеджменту, навички підприємництва і здатність ефективно діяти у глобальному бізнес-середовищі та умовах постійних змін.
КЕРНЕЛ ШАНС

Стати учасником
ПРАКТИКА
ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Стати учасником