Люди – ключова цінність Кернел. Ми – велика команда однодумців. Сьогодні в компанії працює 15 тисяч людей. Професійні й цілеспрямовані, ми щодня впливаємо на хід історії компанії та України.

Нас об’єднують пристрасть до роботи, справжній драйв, унікальний досвід і нестримне бажання втілювати в життя найамбітніші проекти. Ми розширюємо горизонти, трансформуємо реальність і маневруємо зі швидкістю світла серед сучасних викликів. Ми розробляємо новітні технології, інтегруємо їх у майбутнє, запроваджуємо моду на агробізнес.

Наші керівні принципи роботи з командою
ПРОФЕСІЙНА
КОМАНДА
ЛІДЕРІВ
Партнерство і
єдність цілей

Основний принцип нашої внутрішньої взаємодії – партнерство. Ми – професійна команда однодумців, яка рухає вперед компанію – світового лідера агробізнесу. Кожен з нас демонструє правильну модель поведінки і взаємодії в команді. Обіймаючи різні посади в різних дивізіонах і департаментах, країнах і регіонах, ми робимо одну справу і прагнемо спільного успіху. Разом ми здатні вирішити найскладніші завдання і досягти найкращих результатів.

Залученість як внутрішнє
підприємництво

Ми ставимося до роботи з любов’ю, захопленістю і самовідданістю, як до власного бізнесу чи справи всього життя. Кожен із нас усвідомлює важливість свого впливу на загальний результат і вважає за свій обов’язок зробити внесок у процвітання компанії. Ми гнучкі й легко сприймаємо зміни, оскільки вони є кроком вперед. Ми працюємо з максимальною віддачею, створюючи майбутнє компанії та суспільства.

Взаємоповага
та довіра

Культура поваги й довіри – це для нас не просто доброзичливе ставлення одне до одного. Це розуміння і сприйняття бачення, цінностей і керівних принципів компанії. Це прозора структура управління, яка чітко визначає розподіл функцій, дає змогу брати на себе відповідальність та ухвалювати рішення. Це зрозумілі правила гри і відсутність подвійних стандартів. Ми завжди коректні й аргументовані у діловому спілкуванні з колегами та за межами компанії. Ми не витрачаємо енергії на внутрішні розбіжності, а концентруємося на розвитку компанії та досягненні спільних цілей.

Розвиток потенціалу
людей

Завдяки правильній стратегії, динамічному зростанню і виваженій кадровій політиці кожен співробітник компанії має можливість здобувати нові знання, реалізовувати власні амбіції та потенціал. 75% керівників на різних рівнях побудували кар’єру в Кернел. Ми приділяємо значну увагу навчанню та розвитку управлінців, спеціалістів і молоді з високим потенціалом. Ми прагнемо створювати таку атмосферу, коли люди із задоволенням йдуть на роботу, пишаються нею, максимально залучаються в бізнес-процеси і зацікавлені в успіхах компанії. Змінюючи нашу культуру на краще, змінюємось і ми самі!

Кернел – це більше ніж роботодавець, світовий виробник і лідер різноманітних рейтингів. Насамперед це компанія, яка надихає, дає свободу для інтелектуального розвитку, дарує енергію для заміщення стереотипних дій творчістю, створює умови та безмежні можливості для вдосконалення. Завдяки цьому Кернел залишається флагманом інновацій, драйвером глобальних змін у житті кожного з нас, компанії та всієї України!

КОДЕКС ВЗАЄМОДІЇ
Для підвищення рівня міжфункціональної комунікації всередині Кернел створено Кодекс взаємодії.
 • ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЛЮДЕЙ
  ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ЛЮДЕЙ

  Ми випереджаємо час, інвестуючи в команду!

  Дізнатись більше
 • ВИПУСКНИКАМ ТА СТУДЕНТАМ
  ВИПУСКНИКАМ ТА СТУДЕНТАМ

  За допомогою унікальних програм навчання студентів ми формуємо аграрну еліту України!

  Дізнатись більше
 • ВАКАНСІЇ
  ВАКАНСІЇ

  До масштабних змін у Вашому житті та українському агробізнесі – лише один крок! Приєднуйтеся до команди Кернел!

  Дізнатись більше
Відео