Наші керівні принципи щодо взаємодії з акціонерами, інвесторами, партнерами та суспільством
Стійка
ділова
репутація
Прозорість
і чесність

Кернел – публічна компанія. Прозорість і чесність – запорука нашого успіху у відносинах з колегами, акціонерами, інвесторами та партнерами. Достовірність і відкритість інформації є основою нашої діяльності. Ми вчасно проходимо незалежний аудит і публікуємо фінансову звітність, оприлюднюємо інформацію про нашу стратегію, операційну діяльність, істотні ризики. Ми не маніпулюємо фінансовими даними, проводимо публічні тендери та відкрито аргументуємо свою позицію щодо вибору постачальників.

Відповідальне
лідерство

Ми відповідально ставимося до свого лідерства на ринку і того впливу, який маємо на країну, людей і компанії. Ми сприяємо розвитку аграрного сектора, формуємо ділову культуру ведення національного бізнесу. Ми своєчасно реагуємо на звернення партнерів, несемо відповідальність за взяті на себе зобов’язання, виконуємо умови контрактів. Ми захищаємо репутацію компанії, не допускаємо дій, які можуть негативно позначитись на корпоративному іміджі. Ми не приймаємо подарунків та не беремо участі в заходах, що можуть вплинути на ухвалення ділових рішень.

Дотримання законів
і правил

Ми дотримуємося чинного законодавства та міжнародних правових норм. Ми шануємо корпоративні цінності й керівні принципи, діємо відповідно до внутрішніх політик і процедур. Ми осуджуємо корупцію і шахрайство на державному рівні, жорстко боремося з їхніми проявами в компанії, протидіємо конфліктам інтересів, які можуть призвести до фінансових і репутаційних втрат. Ми захищаємо та просуваємо інтереси компанії законними професійними способами.

Сталий розвиток
і соціальна
відповідальність

Ми будуємо компанію з довгостроковою перспективою, тому сталий розвиток вважаємо одним з основних принципів нашої діяльності. Ми створюємо комфортні і безпечні умови праці для наших співробітників, надаємо їм широкі можливості для навчання та професійного зростання.
На всіх виробничих етапах ми мінімізуємо використання енергоресурсів, дбайливо обробляємо землю та контролюємо якість нашої продукції. Ми відкрито співпрацюємо з місцевими громадами й орендодавцями, щорічно реалізуємо сотні масштабних соціальних проектів у регіонах присутності компанії.

Напрямки