«Починаючи з 1995 року, ми динамічно зростаємо, щороку підтверджуючи лідерство в агропромисловому секторі і забезпечуючи агропродукцією всі континенти світу. Безумовно, нам є чим пишатись!

Для нас важливо не тільки чого ми досягаємо, але і як. Щодня ми виконуємо сотні бізнес операцій і приймаємо тисячі рішень, що не мають універсальної формули, при цьому впливають на результативність Компанії сьогодні та її стійкість в довгостроковій перспективі. В будь-якій ситуації ми покладаємось на бачення і місію Компанії, наші цінності і керівні принципи, що формують корпоративну філософію і культуру.

Я вірю, що в період подолання чергової планки зрілості, переходу від кількісного зростання до якісного, корпоративні цінності і принципи стали нормою життя і основою в прийнятті рішень для кожного з нас, а бачення і місія наповнюють наш бізнес особливим змістом і дають потужний імпульс для впевненого руху вперед!»

Андрій Веревський

БАЧЕННЯ
Ми прагнемо стати лідером глобального агробізнесу та зробити
наш регіон ключовим постачальником сільськогосподарської продукції на світовий ринок.
МІСІЯ
Ми розкриваємо унікальні можливості агробізнесу,
розвиваючи потенціал наших людей.
Завантажити Корпоративний кодекс
Ключові цінності, керівні принципи
 • ФІНАНСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ
  ФІНАНСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ
  • Стратегічний системний менеджмент

   Принципи нашого управління забезпечують перехід від кількісного зростання до якісного. Ми каскадуємо стратегію і цілі на операційний рівень, трансформуємо їх реалізацію в щоденну роботу управлінців, розвиваємо культуру внутрішнього підприємництва та безперервного вдосконалення.
  • Синергія бізнес-напрямів

   Наші бізнес-сегменти тісно пов’язані між собою стратегічною єдністю та узгодженістю цілей, їхня взаємна інтеграція створює додаткову вартість і сприятливо впливає на загальний фінансовий результат. Ми регулярно проводимо бенчмаркінг сегментів, ефективно використовуємо нашу експертизу і мультиплікуємо успішні корпоративні практики. Ми застосовуємо синергію взаємодії бізнесів, підрозділів і функцій всередині компанії для отримання найвищого результату.
  • Ефективне управління активами і ресурсами

   Ми захищаємо активи, підвищуємо їхню ефективність, дбайливо ставимося до грошових і матеріальних ресурсів, інформації, управляємо ключовими ризиками. Інтереси компанії – наш пріоритет. Кожен із нас особисто відповідає за раціональне, ефективне використання й захист ресурсів компанії.
  • Зміни та інновації

   Ми гнучкі в прийнятті рішень. Ми не боїмося змін, а сприймаємо їх як нові можливості для розвитку. Ми поліпшуємо якість наших активів, будуємо сучасні технологічні підприємства, вдосконалюємо процеси, навчаємо персонал. Ми орієнтуємося на світові практики й адаптуємо під себе найкращі з них, враховуючи політичну та ринкову специфіку, зміни зовнішнього середовища й унікальні особливості нашої компанії.
 • СТІЙКА ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ
  СТІЙКА ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ
  • Прозорість і чесність

   Кернел – публічна компанія. Прозорість і чесність – запорука нашого успіху у відносинах з колегами, акціонерами, інвесторами та партнерами. Достовірність і відкритість інформації є основою нашої діяльності. Ми вчасно проходимо незалежний аудит і публікуємо фінансову звітність, оприлюднюємо інформацію про нашу стратегію, операційну діяльність, істотні ризики. Ми не маніпулюємо фінансовими даними, проводимо публічні тендери та відкрито аргументуємо свою позицію щодо вибору постачальників.
  • Відповідальне лідерство

   Ми відповідально ставимося до свого лідерства на ринку і того впливу, який маємо на країну, людей і компанії. Ми сприяємо розвитку аграрного сектора, формуємо ділову культуру ведення національного бізнесу. Ми своєчасно реагуємо на звернення партнерів, несемо відповідальність за взяті на себе зобов’язання, виконуємо умови контрактів. Ми захищаємо репутацію компанії, не допускаємо дій, які можуть негативно позначитись на корпоративному іміджі. Ми не приймаємо подарунків і не беремо участі в заходах, що можуть вплинути на ухвалення ділових рішень.
  • Дотримання законів і правил

   Ми дотримуємося чинного законодавства та міжнародних правових норм. Ми шануємо корпоративні цінності й керівні принципи, діємо відповідно до внутрішніх політик і процедур. Ми осуджуємо корупцію та шахрайство на державному рівні, жорстко боремося з їхніми проявами в компанії, протидіємо конфліктам інтересів, які можуть призвести до фінансових і репутаційних втрат. Ми захищаємо та просуваємо інтереси компанії законними професійними способами.
  • Сталий розвиток і соціальна відповідальність

   Ми будуємо компанію з довгостроковою перспективою, тому сталий розвиток вважаємо одним з основних принципів нашої діяльності. Ми створюємо комфортні і безпечні умови праці для наших співробітників, надаємо їм широкі можливості для навчання та професійного зростання.
   На всіх виробничих етапах ми мінімізуємо використання енергоресурсів, дбайливо обробляємо землю та контролюємо якість нашої продукції. Ми відкрито співпрацюємо з місцевими громадами й орендодавцями, щорічно реалізуємо сотні масштабних соціальних проектів у регіонах присутності компанії.
 • ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА ЛІДЕРІВ
  ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА ЛІДЕРІВ
  • Партнерство і єдність цілей

   Основний принцип нашої внутрішньої взаємодії – партнерство. Ми – професійна команда однодумців, яка рухає вперед компанію – світового лідера агробізнесу. Кожен із нас демонструє правильну модель поведінки та взаємодії в команді. Обіймаючи різні посади у різних дивізіонах і департаментах, країнах і регіонах, ми робимо одну справу та прагнемо спільного успіху. Разом ми здатні вирішити найскладніші завдання і досягти найкращих результатів.
  • Залученість як внутрішнє підприємництво

   Ми ставимося до роботи з любов’ю, захопленістю і самовідданістю, як до власного бізнесу, як до справи життя. Кожен із нас усвідомлює важливість свого впливу на загальний результат і вважає за свій обов’язок зробити внесок у процвітання компанії. Ми гнучкі та легко сприймаємо зміни, оскільки вони є рухом вперед. Ми працюємо з максимальною віддачею, створюючи майбутнє компанії та суспільства.
  • Взаємоповага і довіра

   Культура поваги і довіри – це для нас не просто доброзичливе ставлення одне до одного. Це розуміння та сприйняття бачення, цінностей і керівних принципів компанії. Це прозора структура управління, яка чітко визначає розподіл функцій, дає змогу брати на себе відповідальність і ухвалювати рішення. Це зрозумілі правила гри і відсутність подвійних стандартів. Ми завжди коректні й аргументовані в діловому спілкуванні з колегами та за межами компанії. Ми не витрачаємо енергії на внутрішні розбіжності, а концентруємося на розвитку компанії та досягненні спільних цілей.
  • Розвиток потенціалу людей

   Завдяки правильній стратегії, динамічному зростанню та виваженій кадровій політиці кожен співробітник компанії має можливість здобувати нові знання, реалізовувати власні амбіції та потенціал. 75% керівників на різних рівнях побудували кар’єру в Кернел. Ми приділяємо значну увагу навчанню та розвитку управлінців, спеціалістів і молоді з високим потенціалом. Ми прагнемо створювати таку атмосферу, коли люди із задоволенням ідуть на роботу, пишаються нею, максимально залучаються в бізнес-процеси і зацікавлені в успіхах компанії. Змінюючи нашу культуру на краще, змінюємось і ми самі!